IT-Heroes

Akademia Bohaterów IT Heroes – dołącz do naszego zespołu!

Pracuj z nami

Czego możesz się spodziewać w pracy z IT Heroes?

Przede wszystkim rozwoju!

Nasz zespół składa się z pasjonatów o różnych specjalizacjach gdzie każdy czerpie wiedzę oraz inspirację od siebie nawzajem.

Każdy z nas ma wieloletnie doświadczenie oraz przepracowaną pokaźną liczbę projektów, którymi chętnie się dzielimy aby dla świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

U nas nie ma szablonowej ścieżki kariery!

Chcemy aby każdy wykonywał pracę, w której czuje się najlepiej i na każdym stanowisku jasno wskazujemy możliwe drogi dalszego rozwoju.

Obecnie poszukujemy

Obecnie szukamy:

 • Specjalista ds. kreowania wizerunku w sieci
  Chcesz brać udział w dużych kampaniach wizerunkowych? Zapraszamy do naszego zespołu gdzie otrzymasz ciekawe projekty do realizacji oraz będziesz brał udział w działaniach marketingowych naszej firmy. Możliwe ścieżki rozwoju: Projekt Manager, Brand Manager, Personal Branding Manager.
 • Specjalista ds. Social Media
  Uwielbiasz działać w Social Media? Posiadasz lekkie pióro i ciekawe pomysły? Zapraszamy do zespołu IT Heroes. Będziesz mógł realizować się kreatywnie i prowadzić kampanie dla dużych klientów. Możliwe ścieżki rozwoju: Social Media Manager, Brand Manager, Personal Branding Manager.
 • Specjalista ds. SEO / SEM
  Jesteś pasjonatem pozycjonowania? Skuteczność kampanii i widoczność stron to Twój konik? Dołącz do naszego działu technicznego, gdzie będziesz mógł wraz z obecnymi specjalistami zwiększać zasięgi sprzedażowe naszych klientów! Możliwe ścieżki rozwoju: Starszy specjalista ds. SEO/SEM, Head of SEM, SEO/SEM Project Manager.
 • Praktykant do działu technicznego
  Chcesz w szybkim czasie zdobyć wiedzę wieloletnich praktyków? Poszerzyć swoje umiejętności oraz atrakcyjność na rynku pracy? Zapraszamy na odbycie praktyk zawodowych w IT Heroes. Trafisz pod skrzydła wieloletnich praktyków, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Możliwe ścieżki rozwoju: Specjalista ds. SEO, Specjalista ds. SEM, Specjalista ds. Social Media, Webdeveloper, Grafik komputerowy, za 5 lat zajmiesz stanowisko osoby, która Cię zatrudni 😉
Co otrzymasz od nas?

Co oferujemy:

 

 • Umowa o pracę / B2B
  Jasne i klarowne warunki współpracy. Premie uznaniowe za osiągane efekty oraz zaangażowanie.
 • Wsparcie całego zespołu
  Każdy z nas dba o jakość świadczonych usług i nigdy nikt nikogo nie zostawia na pastwę losu z problemem! U nas wszyscy gramy do jednej bramki i na każdym etapie wspomagamy siebie nawzajem.
 • Ciekawe akcje charytatywne 
  Organizujemy różne akcje charytatywne oraz wspieramy akcje naszych współpracowników. Jeżeli prowadzisz jakiekolwiek akcje społeczne to możesz liczyć na nasze wsparcie!
 • Imprezy integracyjne
  Zdajemy sobie sprawę, że przy codziennej pracy nie zawsze jest czas aby się lepiej poznać, dlatego systematycznie organizujemy wspólne wypady abyśmy mogli wyjątkowo szczerze podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat firmy z szefostwem 😉
Dołącz do nas już dziś

Jak złożyć aplikację?

Przygotuj:

 • CV
 • Krótką informację o sobie abyśmy na tym etapie mogli już Ciebie trochę poznać
 • Portfolio (jeżeli posiadasz)

Skontaktuj się:

 • Wyślij swoje zgłoszenie na: [email protected]
 • W tytule wpisz stanowisko na jakie aplikujesz