fbpx
IT-Heroes

Bohaterowie IT Heroes

Zawodowo jesteśmy zespołem specjalistów marketingu internetowego.

Działamy skutecznie, szybko i niekonwencjonalnie, rozwijając biznesy naszych partnerów.

Poznaj nasz zespół

Przemysław Przybylski

Profesor IT

To właśnie on zainicjował powstanie IT Heroes, zapraszając do współpracy wyjątkowych i utalentowanych ludzi. Jest nie tylko fundamentem, ale także stanowi nieocenione wsparcie dla wszystkich członków zespołu. Dba o siłę IT Heroes i wciąż wyszukuje nowych superbohaterów, aby zawsze móc sprostać oczekiwaniom partnerów.
Zna marketing internetowy od podszewki, od lat eksplorując jego najgłębsze zakamarki.

Umiejętności
SEO, SEM, analiza danych, bezpieczeństwo sieci, informatyka śledcza
Certyfikaty

Michał Woronin

SEO Doc

Niemożliwe rzeczy robi w godzinę, na cuda trzeba nieco poczekać – może półtorej? Słowo „ograniczenia” nie funkcjonuje w jego słowniku. Nie straszne mu trudne projekty i nowe wyzwania. Ponadprzeciętne zdolności techniczne pozwalają mu realizować zadania bez najmniejszego problemu.

Kilka swój o sobie:

Charakteryzuje mnie techniczne podejście do SEO. Dbam o poprawę nawet najdrobniejszego szczegółu na stronie. Lubię dopracowywać detale, bo wiem, że diabeł tkwi w szczegółach. Bardzo ważna jest dla mnie satysfakcja z pracy, którą wykonuję. Wyznaję zasadę, że lepiej mało mówić, a dużo robić. Poza pracą jestem miłośnikiem psów, dobrych seriali oraz muzyki.

Umiejętności
Google Analytics, SEO, SEM, HTML, CSS, WordPress
Certyfikaty

Dawid Wachowiak

Silver Developer

Osobliwe połączenie kreatywnej duszy i analitycznego umysłu – grafik, uxowiec i web designer w jednym.
Dzięki zmysłowi estetycznemu połączonemu z doświadczeniem w branży, każdy projekt przez niego tworzony jest oryginalny i przykuwa uwagę.

Kilka swój o sobie:

Wielbiciel kultury latynoamerykańskiej, a także piłki nożnej i koszykówki ulicznej. Poza projektowaniem stron zawodowo interesuje się także poligrafią, szkołą Szwajcarską czy brandingiem. W wolnych chwilach maluję obrazy, szkicuję, bądź zgłębiam tajniki anatomii, fizyki kwantowej czy matematyki.

Umiejętności
HTML, WordPress, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign, Adobe XD, Corel Draw, UXPin, Sketch
Certyfikaty

Patrycja Purzycka

Mystique Marketer

Dynamiczna i pełna zaangażowania specjalistka do spraw promocji w social mediach.

Jej supermocą jest pasja do swojej pracy i ludzi. Uwielbia wyzwania i presję czasu, co sprawia, że jej motywacja nigdy nie maleje. Starannie dba, aby działania reklamowe przekładały się na znaczny wzrost wyników sprzedaży. Uosobienie narzędzi analitycznych i kreatywności.

Kilka słów o sobie:

Dla mnie wszystko musi być estetyczne i efektywne. Moimi dodatkowymi zainteresowaniami są fotografia analogowa oraz obróbka zdjęć i grafiki. Myślę, że właśnie dlatego satysfakcjonuje mnie intrygujący
i skuteczny content. Lubię kiedy konkurencja przesypia swoją szansę, a ja jestem o krok przed nimi. W życiu prywatnym każda osoba w moim otoczeniu wie, że znam wszystkie odcinki “Przyjaciół” na pamięć 🙂

Umiejętności
Google Analytics, Facebook Ads, Adobe Photoshop, Facebook Business Manager
Certyfikaty

Bartłomiej Karzycki

Business Lawyer

Jego supermocą jest wyjątkowo pragmatyczny sposób myślenia oraz umiejętność tworzenia biznesowych rozwiązań dla przedsiębiorstw, które pozwalają rozsądnie przyśpieszyć ich rozwój. Zawodowo specjalizuje się w tworzeniu przedsiębiorstw oraz ich organizacją prawno – biznesową. Stanowi wyjątkowe wsparcie dla nas i dla naszych partnerów, odnajdując często rozwiązania w pozornie najbardziej skomplikowanych sytuacjach. Doskonały kompan (we wszystkie dni poza poniedziałkiem 😉 !) i zagorzały fan piłki kopanej.

Umiejętności
prawo gospodarcze, prawo spółek handlowych, strategie finansowe przedsiębiorstw
Certyfikaty

Aleksandra Skowrońska

HR Woman

Niezastąpione wsparcie naszego zespołu. Jej supermoc to profesjonalizm i perfekcyjna organizacja swojej
i pozostałych bohaterów pracy. Stres i presja czasu jej niestraszne. Zawsze życzliwa, uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do ludzi. Zaraża optymizmem i dba o bezkonfliktowe relacje. Pracując w grupie potrafi skutecznie wypracowywać kompromisy i motywuje nas do działania. Posiada ogrom wiedzy w zakresie księgowości
i podatków, oraz ciągłą chęć do nauki i samorozwoju.

Kilka słów o sobie:

Zawodowo stale poszerzam swoją wiedzę z zakresu HR, uważam, że to ludzie są motorem napędowym każdego biznesu, a motywowanie i inspirowanie ich jest jednym z najważniejszych wyzwań. Po pracy wskakuję na rower i jadę zresetować umysł na ściance wspinaczkowej 😀

Certyfikaty
Kontakt