fbpx
IT-Heroes

Bohaterowie IT Heroes

Zawodowo jesteśmy zespołem specjalistów marketingu internetowego.

Działamy skutecznie, szybko i niekonwencjonalnie, rozwijając biznesy naszych partnerów.

Poznaj nasz zespół

Przemysław Przybylski

Profesor IT

To właśnie on zainicjował powstanie IT Heroes, zapraszając do współpracy wyjątkowych i utalentowanych ludzi. Jest nie tylko fundamentem, ale także stanowi nieocenione wsparcie dla wszystkich członków zespołu. Dba o siłę IT Heroes i wciąż wyszukuje nowych superbohaterów, aby zawsze móc sprostać oczekiwaniom partnerów. Zna marketing internetowy od podszewki, od lat eksplorując jego najgłębsze zakamarki.

Umiejętności
SEO, SEM, analiza danych, bezpieczeństwo sieci, informatyka śledcza
Certyfikaty

Lena Kaszyńska

Capitan Customer

Energiczna i zawsze gotowa na to, by stanowić nieocenione wsparcie dla każdego klienta. To cechy, za które cenią ją klienci. Profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem – jak prawdziwy superbohater – zawsze jest na miejscu, gdy ktoś potrzebuje jej pomocy.

Kilka słów o sobie:

Uwielbiam pracować z ludźmi, dlatego od zawsze pracuję w obsłudze klienta. Wobec naszych partnerów jestem bezpośrednia i szczera. W ten sposób buduję z nimi dobre, oparte na zaufaniu relacje.

Umiejętności
analiza danych, obsługa klienta, sprzedaż B2C, aktywne pozyskiwanie klientów
Certyfikaty

Michał Woronin

SEO Doc

Niemożliwe rzeczy robi w godzinę, na cuda trzeba nieco poczekać – może półtorej? Słowo „ograniczenia” nie funkcjonuje w jego słowniku. Nie straszne mu trudne projekty i nowe wyzwania. Ponadprzeciętne zdolności techniczne pozwalają mu realizować zadania bez najmniejszego problemu.

Kilka swój o sobie:

Charakteryzuje mnie techniczne podejście do SEO. Dbam o poprawę nawet najdrobniejszego szczegółu na stronie. Lubię dopracowywać detale, bo wiem, że diabeł tkwi w szczegółach. Bardzo ważna jest dla mnie satysfakcja z pracy, którą wykonuję. Wyznaję zasadę, że lepiej mało mówić, a dużo robić. Poza pracą jestem miłośnikiem psów, dobrych seriali oraz muzyki.

Umiejętności
Google Analytics, SEO, SEM, HTML, CSS, WordPress
Certyfikaty

Tadeusz Szubert

Wolverine IT

Zawsze wyjątkowo zaangażowany w obsługę partnerów, ceniony przez nich za serdeczność i przychylność. Doskonały handlowiec, dla którego sprzedaż nie jest chłodnym interesem, a obustronną przyjemnością. Człowiek, który nigdy nie chodzi utartymi ścieżkami – sam je tworzy, by następnie móc bezpiecznie przeprowadzić nimi każdego klienta.

Kilka słów o sobie:

Lubię słuchać ludzi. Do pracy i nauki napędzają mnie marsze wojskowe :). W wolnych chwilach lubię śpiewać przy karaoke oraz rozmawiać po francusku.

Umiejętności
analiza danych, obsługa klienta, aktywne pozyskiwanie klientów, sprzedaż B2B
Certyfikaty

Krzysztof Stawowy

Social Ninja

Jego umysł jest kopalnią, która zawiera niewyczerpane złoża pomysłów. Potrafi zaadaptować się w każdym środowisku internetowym, całkowicie w nie wnikając i tworząc wyjątkowe oraz skuteczne kampanie marketingowe. Wojownik ninja, dla którego główną bronią są social media.

Kilka słów o sobie:

Social Media Ninja z zamiłowania. Uwielbiam obserwować, analizować i uczyć się ludzkich zachowań w sieci. Wieczny optymista, szukający prostych i skutecznych rozwiązań. Prywatnie Pan Mąż i zwariowany tata trójki dzieciaków. Trenuję amatorsko boks, uwielbiam rockowe koncerty oraz prowadzę bloga zwariatatata.pl.

Umiejętności
analiza danych, Facebook Ads, Google Ads, copywriting, zarządzanie projektami, Public Relations
Certyfikaty

Bartłomiej Karzycki

Business Lawyer

Stanowi wyjątkowe wsparcie zarówno dla członków zespołu, jak i klientów. Potrafi rozwiązać każdy problem w trybie natychmiastowym. Jest nie tylko specjalistą od rozwoju przedsiębiorstw, ale także doskonałym kompanem w zespole oraz doradcą samego Profesora IT. Jego supermocą jest wyjątkowo biznesowy sposób myślenia oraz umiejętność odnajdywania się w każdej sytuacji.

Umiejętności
prawo handlowe, doradztwo prawne, strategie biznesowe
Certyfikaty

Goran Goranović

programmer

Nasz partner na co dzień zajmujący się tworzeniem aplikacji, stron internetowych i grafiką. Kreatywny, twórczy i pracowity.

Umiejętności
WordPress, Drupal, Laravel, Woocommerce
Certyfikaty
Kontakt