fbpx
IT-Heroes

Bohaterowie IT Heroes

Zawodowo jesteśmy zespołem specjalistów marketingu internetowego.

Działamy skutecznie, szybko i niekonwencjonalnie, rozwijając biznesy naszych partnerów.

Poznaj nasz zespół

Przemysław Przybylski

Profesor IT

To właśnie on zainicjował powstanie IT Heroes, zapraszając do współpracy wyjątkowych i utalentowanych ludzi. Jest nie tylko fundamentem, ale także stanowi nieocenione wsparcie dla wszystkich członków zespołu. Dba o siłę IT Heroes i wciąż wyszukuje nowych superbohaterów, aby zawsze móc sprostać oczekiwaniom partnerów.
Zna marketing internetowy od podszewki, od lat eksplorując jego najgłębsze zakamarki.

Umiejętności
SEO, SEM, analiza danych, bezpieczeństwo sieci, informatyka śledcza
Certyfikaty

Michał Woronin

SEO Doc

Niemożliwe rzeczy robi w godzinę, na cuda trzeba nieco poczekać – może półtorej? Słowo „ograniczenia” nie funkcjonuje w jego słowniku. Nie straszne mu trudne projekty i nowe wyzwania. Ponadprzeciętne zdolności techniczne pozwalają mu realizować zadania bez najmniejszego problemu.

Kilka swój o sobie:

Charakteryzuje mnie techniczne podejście do SEO. Dbam o poprawę nawet najdrobniejszego szczegółu na stronie. Lubię dopracowywać detale, bo wiem, że diabeł tkwi w szczegółach. Bardzo ważna jest dla mnie satysfakcja z pracy, którą wykonuję. Wyznaję zasadę, że lepiej mało mówić, a dużo robić. Poza pracą jestem miłośnikiem psów, dobrych seriali oraz muzyki.

Umiejętności
Google Analytics, SEO, SEM, HTML, CSS, WordPress
Certyfikaty

Dawid Wachowiak

Silver Developer

Osobliwe połączenie kreatywnej duszy i analitycznego umysłu – grafik, uxowiec i web designer w jednym.
Dzięki zmysłowi estetycznemu połączonemu z doświadczeniem w branży, każdy projekt przez niego tworzony jest oryginalny i przykuwa uwagę.

Kilka swój o sobie:

Wielbiciel kultury latynoamerykańskiej, a także piłki nożnej i koszykówki ulicznej. Poza projektowaniem stron zawodowo interesuje się także poligrafią, szkołą Szwajcarską czy brandingiem. W wolnych chwilach maluję obrazy, szkicuję, bądź zgłębiam tajniki anatomii, fizyki kwantowej czy matematyki.

Umiejętności
HTML, WordPress, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign, Adobe XD, Corel Draw, UXPin, Sketch
Certyfikaty

Bartłomiej Karzycki

Business Lawyer

Jego supermocą jest wyjątkowo pragmatyczny sposób myślenia oraz umiejętność tworzenia biznesowych rozwiązań dla przedsiębiorstw, które pozwalają rozsądnie przyśpieszyć ich rozwój. Zawodowo specjalizuje się w tworzeniu przedsiębiorstw oraz ich organizacją prawno – biznesową. Stanowi wyjątkowe wsparcie dla nas i dla naszych partnerów, odnajdując często rozwiązania w pozornie najbardziej skomplikowanych sytuacjach. Doskonały kompan (we wszystkie dni poza poniedziałkiem 😉 !) i zagorzały fan piłki kopanej.

Umiejętności
prawo gospodarcze, prawo spółek handlowych, strategie finansowe przedsiębiorstw
Certyfikaty

Natalia Tomczak

Super office girl

Nieustraszona pogromczyni stert papierów, władczyni wszelkich umów, pierwsza dama dokumentacji. Ta super bohaterka nie tylko odznacza się wyjątkową podzielnością uwagi oraz zdolnościami organizatorskimi, ale przede wszystkim emanuje pozytywną energią oraz sympatią nawet w najbardziej ponure dni. Niesamowity motywator, domorosła mediatorka, wulkan pozytywnej energii oraz perfekcyjna Pani domu w jednej osobie.

Kilka słów o sobie:

Studiuję, pracuję, rozwijam się. W wolnym czasie opiekuję się zwierzątkami oraz ogrodem. Interesuje się przyrodą oraz… motoryzacją. Chętnie śpiewam i udaję Beethovena.

Certyfikaty

Mariusz Korpal

Iron advertisement

Specjalista ds. pozycjonowania stron – szczególnie opartych o WordPressa czy Prestashop z zamiłowaniem do sztuki marketingu internetowego.

Kilka słów o sobie: Zawodowo pasjonuję się Marketingiem i studiuję komunikacje społeczną na Poznańskim Uamie.Lubię widzieć wymierne efekty swoich działań i właśnie to motywuje mnie do pracy. Prywatnie Miłośnik kuchni włoskiej, w wolnych chwilach zaczytuje się w traktatach filozoficznych i ciekawostkach o kotach.

Certyfikaty

Mateusz Kuś

spiderlink

Linkbuilder z prawdziwego zdarzenia – dba o niewidoczne aspekty pozycjonowania strony. Buduje zaplecza i trzyma nad nimi pieczę. Odpowiedzialność, sumienność i cierpliwość to cechy którymi legitymuje się na co dzień.

Kilka słów o sobie:

Wielbiciel piłki nożnej( szczególnie Juventusu), miłośnik muzyki, tatuaży, gier komputerowych. Linki, które wychodzą spod mojej ręki to wartość dodatnia dla każdej strony.

Certyfikaty

Łukasz

Star phone

Certyfikaty
Kontakt